Pro laboratoře

Vyberte si z mnoha modelů stomatologického osvětlení, jež Vám bez kompromisů vyřeší problematiku osvětlení Vašeho pracoviště. Svítidla CACAN jsou konstruována se zaměřením na detail, maximální efektivitu a dokonalou difúzi světla bez tvorby stínů a nepříjemných odlesků. Díky velmi efektivní konstrukci užíváme světelné zdroje nižší watáže než je tomu u napodobenin, s čímž je spojen ekonomičtější provoz a nižší tvorba nežádoucího tepla. Veškerá elektroinstalace je umístěna mimo světelný prostor, což zásadně prodlužuje životnost našich svítidel na cca 25 let.

 

V zubní laboratoři jde o zrakově velmi náročnou práci. Je při ní nutné rozlišovat drobné detaily a jemné barevné odstíny, a to často v terénu, kde je jen minimální kontrast jasů a barev. Nedokonalé zrakové vjemy znesnadňují práci, chyby při jejich interpretaci pak mohou způsobovat, že výrobky mají určité nedostatky. Nejdůležitějším faktorem pro správnost vjemů je tedy správné osvětlení a zraková pohoda laboranta.

Svítidla CACAN vynikají výbornými světelnými vlastnostmi, které neřeší pouze barevné spektrum světla, ale všechny požadavky práce zubního technika. Těmi je vedle barevného spektra, homogenita světla, která zabraňuje kovovým předmětům tvořit nepříjemné odlesky. Svítidla dokáží díky promyšlené technické konstrukci vyvinout za nízké spotřeby světelný tok o intenzitě až 4 000 lux. To je intenzita, při níž dokáže zrak pohodlně zaostřit na pracovní ploše 10 x 10 mm, která je pro práci zubního technika specifická. 

Představujeme vám elegantní laboratorní osvětlovací systémy vybavené novou, úspornou a ekologicky šetrnou zářivkovou trubicí T5 "daylight". 

Laboratorní osvětlení je k dispozici v široké nabídce rozměrů, aby vyhovělo různým rozestavěním pracovních míst. Připravili jsme pro vás také malou ukázku realizací.

pic-002.jpg

Brite 80

Brite je prvním LED diodovým laboratorním svítidlem na našem trhu. Je konstruováno pro vysoký výkon, eliminaci stínů a odlesků a pro snadnou údržbu. Svítidlo je velmi kompaktní a proto i hygienické. Jeho pravidelná údržba je tak velmi snadná a rychlá.

Detail produktu Poptat produkt
 • pic-004.jpg

  Brite 40

  Brite je prvním LED diodovým laboratorním svítidlem na našem trhu. Je konstruováno pro vysoký výkon, eliminaci stínů a odlesků a pro snadnou údržbu. Svítidlo je velmi kompaktní a proto i hygienické. Jeho pravidelná údržba je tak velmi snadná a rychlá.

  Detail produktu
 • p-18-da4fb5c6e93e74d3df8527599fa62642clair1-1-.jpg

  Clair

  Clair

  Nejmodernější stomatologické svítidlo s LED technologií. Na přání vybaveno dynamickým světlem.

  Detail produktu
 • ceram-500-a.jpg

  Stolní lampa Ceram 500

  Laboratorní osvětlení pro práci s keramikou. Optický difuzor zajišťuje dokonalou difúzi světla a brání oslnění personálu.

  Detail produktu
 • sylvania-activa.jpg

  Sylvania 172 Activa 28W/965

  Vícespektrální T5 zářivka s nejlepším barevným podáním na českém trhu: Ra98/Class 1A. Barevná teplota 6500K (denní světlo). Pro všechny aplikace, kde je vyžadováno přirozené barevné podání. Podporuje léčbu sezónní afektivní poruchy (zimní deprese) SAD.

   

  Detail produktu