Služby

Naše služby pokrývají vaše potřeby od prvotní konzultace, po finální technické řešení a následnou údržbu. Naše nejstarší svítidla pracují v ČR již více než 23 let a jejich pravidelný servis je cestou k dlouhé životnosti a zachování požadovaných světelných parametrů.

 • Poradenství

  Na osvětlování pracovních pozic našich klientů pracujeme přes 23 let. Řešili jsme nespočet technických variant s nespočtem proměnných. Využijte našich zkušeností k vytvoření optimálních podmínek přímo pro vás.

  Detail služby
 • Světlotechnický
  projekt

  Jste-li ve fázi plánování, rádi vám poskytneme naše dlouholeté zkušenosti s osvětlováním pracovních pozic i interiérů a na základě vašich požadavků a technických podkladů vám zdarma zpracujeme světlotechnický projekt.

  Detail služby
 • Realizace vlastními
  techniky

  Jestliže už víme co, kdy a kam, zbývá svítidla odborně namontovat. Realizovali jsme již tolik montáží našich svítidel, že pro nás není žádná realizace nemožná. Poradíme si s jakýmikoliv technickým řešením.

  Detail služby
 • Servis

  Považujeme za naši velkou přednost, že jsme na trhu tak dlouho a žádný z našich zákazníků se neocitl ani na chvíli bez technické podpory. Pečujeme o všechna svítidla, dodávaná již od roku 1991. Jedná se již o více než 3 000 svítidel.

  Detail služby