Pro péči o krásu

Tvorba všeho krásného, ať už se jedná péči o pleť, manikúru, pedikúru nebo dokonce léčbu například dermatologických poruch, vyžaduje světlo, které umí přiblížit detail. Pro ty, kteří takové služby poskytují, mohou být naše zdroje světla, které netvoří stín, zabraňují odleskům od nástrojů ani neblikají, velmi dobrým pomocníkem.

I když se často hovoří o přímé vazbě mezi světelnými podmínkami a naší náladou, výkonností nebo schopností se soustředit, setkáváme se často s podmínkami, které jsou spíše škodlivé. Vývoj svítidel přitom postoupil již tak daleko, že jsme schopni v jakýchkoliv prostorách imitovat dení světlo s jeho plnou spektrální skladbou. V takovém světle nejenže vidíte i velmi jemný detail a rozeznáváte jemné odstíny barev, ale jste i vitálnější, soustředěnější a to i v zimních měsících, kdy je slunečního světla přirozeně výrazně méně.

 Zamyslete se tedy nad prostředím ve kterém pracujete a nechte se inspirovat naší nabídkou. 

1.jpg

Triton

Triton je nejnovější LED systém osvětlení kosmetiských a kadeřnických salónů. Moderní design, bezúdržbový, úsporný s dlouhou životností. Nejlepší poměr ceny a výkonu.

Detail produktu Poptat produkt
 • 1.jpg

  Brite 80

  Brite je prvním LED diodovým kosmetickým svítidlem na našem trhu. Je konstruováno pro vysoký výkon, eliminaci stínů a odlesků a pro snadnou údržbu. Svítidlo je velmi kompaktní a proto i hygienické. Jeho pravidelná údržba je tak velmi snadná a rychlá.

  Detail produktu
 • clair.jpg

  Clair

  CACAN Clair

  Nejmodernější designové svítidlo s LED technologií určené pro kosmetické a masážní salóny.

  Detail produktu
 • pic-001.jpg

  Brite 40

  Brite MID je prvním LED diodovým velkoplošným svítidlem na našem trhu. Je konstruováno pro vysoký výkon, eliminaci stínů a odlesků a pro snadnou údržbu. Svítidlo je velmi kompaktní a proto i hygienické. Jeho pravidelná údržba je tak velmi snadná a rychlá.

  Detail produktu