Dynamické světlo

Úvodní fotka

Přicházíme k vám se zcela novým modelem, který jsme již dříve avizovali a který do osvětlování ordinací přináší zcela nový pojem. Dynamické světlo. Tento unikátní systém umí napodobit denní změny teploty chromatičnosti světla, jež je pro denní světlo tak typické. Pracovníkům ordinace se tak nabízí možnost libovolně si přizpůsobit teplotu světla denním i ročním biologickým rytmům. Jedná se navíc o velice úsporný systém LED diodového plnospektrálního osvětlení s vynikajícím podáním barev. U tohoto modelu můžeme hovořit až o 70% úspoře elektrické energie oproti často používaným 80 a 54W zářivkovým trubicím.

 Model CLAIR byl na konci minulého roku představen na veletrzích v Londýně a Paříži a v letošním roce jej představíme v České republice.

Standardní provedení viz. foto vychází v maloobchodních cenách na 52 200.- Kč bez DPH, což je méně než například Denta Hybrid LED.

Možností je dokoupit výbavu nepřímého světla  2 700.- Kč bez DPH, nebo právě funkci dynamického světla 7 700.- Kč bez DPH. Tento model je dlouhý 160 cm, což zajišťuje narozdíl od prvního LED světla Halo mnohem větší světelnou plochu. Oproti svítidla Halo má Clair veškerou napájecí elektroniku uvnitř těla svítidla. I základní provedení má dálkové stmívání od 100 – 10%.