Blog

 • ccc.jpg

  LED vs. zářivky

  LED vs. zářivky

  Celý článek
  28.03. 2018
  osvetleni
 • light-dispersion-conceptual.gif

  LED ve stomatologické ordinaci

   

  Autor: Bc. Michal Dudla, CACAN CZ, s.r.o

  OP lampy stomatologických souprav jsou dnes již standardně osazovány LED technologií. Stejně tak i světelné mikromotory a turbíny. V současné době se navíc nabízí možnost sjednotit veškeré světelné zdroje do jednoho homogenního celku s výhradně LED světelnými zdroji. 

   

   

  Celý článek
  27.03. 2018
 • kopie1.jpg

  Varování před napodobeninami

  Často se nás ptáte jaký je rozdíl mezi svítidly CACAN a jejich napodobeninami. Nejspíše přemýšlíte zdali případná úspora při nákupu levnější napodobeniny  vyváží předpokládaný kompromis.

  My Vám tuto otázku nezodpovíme, ale seznámíme Vás s některými skutečnostmi, které nejsou zřejmé z katalogů, ani o nich neuslyšíte z podmanivých projevů některých prodejců. Po této krátké instuktáži Vás už nikdo nenapálí.

   

  Celý článek
  03.11. 2016
  osvetleni
 • laborator.jpg

  Světlo v zubní laboratoři

  S docentem MUDr. Evženem Hrnčířem, CSc. jsme se spojili, aby se jako lékař, který se zabývá pracovním a preventivním lékařstvím, vyjádřil k zátěži, jíž je při jejich práci vystaven zrak laborantů a nárokům na osvětlení jejich pracovišť.

  Celý článek
  15.10. 2016
  osvetleni
 • dasdasdasd.jpg

  MTB MUDr. Pařez - závody horských kol

  Máme pro vás ale ještě jedno překvapení a to snad nenechá chladným žádného z bikerů. Jelikož ne všichni běháte anebo běháte i bikujete, máme pro vás nefalšovaný stomatologický maraton horských kol na 27, nebo 54 km.

   

  Celý článek
  04.11. 2015
  mimopracovní eventy
 • beh-banner.jpg

  Stomatologický běh 2015 se vydařil na výbornou

  Letošní stomatologický běh zaznamenal jak nárůst účastníků, tak i zrychlení časů. Děkujeme všem, kteří na závodu spolupracovali i těm, co se ho aktivně zúčastnili.

  Celý článek
  25.04. 2015
  mimopracovní eventy
 • blog.jpg

  Světlo není jenom odstín

  Různá profesní zaměření mají rozdílné nároky na světlo a jeho charakter. Profese zubního lékaře je z hlediska světelných podmínek velmi specifická. Světelné nároky se liší i podle dalšího členění této profese. Například ortodoncie má svá vlastní specifika. Nejinak je to i v případě zubních techniků, jejichž světelné požadavky se od světelných požadavků stomatologů liší.

  Celý článek
  19.03. 2015
  osvetleni
 • sdfgh.jpg

  IDS Kolín nad Rýnem

  Navštivte nás na veletrhu IDS v Kolíně nad Rýnem. Najdete nás snadno. Jděte za světlem, nebo hledejte podle plánku halu 11.2, R NO:059

  Celý článek
  13.03. 2015
  osvetleni
 • clair.jpg

  Dynamické světlo

  Dynamické světlo jako unikátní systém, který umí napodobit denní změny teploty chromatičnosti světla, pro denní světlo tak typické.

   

  Celý článek
  21.01. 2015
  osvetleni
 • prospekt1.jpg

  Nový katalog svítidel CACAN/D-TEC

  Připravili jsme pro vás zcela nový katalog svítidel 2019, obsahující všechny dostupné modely. Disponuje novými pohledy na nabízená svítidla a jejich popis je stručný a výstižný. Potěšte se ucelenou nabídkou našich svítidel a napište si případně o zaslání katalogu na Vaši adresu na náš e-mail info@cacan.cz

  nebo využijte kontaktní formulář.

  Celý článek
  Server Error

  Server Error

  We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

  error 500