Perfect Lite Hybrid

Parametry

Výrobce Support design (Švédsko)
CENA: 22 937,- Kč s DPH
CENA: 18 956,- Kč bez DPH

PERFECT Saddle je stolička ve tvaru koňského sedla. Umožňuje posed s rovnoměrným rozložením tělesné váhy, čímž podporuje plynulý krevní oběh. Umožňuje správné držení těla a je vhodná pro ty, kdo chtějí zmírnit únavu při dlouhém sedavém zaměstnání.


Perfect Lite Hybrid je patentovaný systém, který vám umožní dlouhodobě udržet správné držení těla a minimalizuje tak rizika opakovaného přetěžování a poškození zad. LITE má měkké uzší sedlo, které umožňuje uživateli sedět s nohama blíže k sobě. Sedlo židle je speciálně navrženo tak, aby splňovalo ergonomické požadavky žen. Tradičně bylo možné mít díky "Freefloat" sedadlo funkční nebo ve fixované poloze - PERFECT Saddle HYBRID mechanismus nabízí uživateli obě funkce - vše integrováno do jednoho sedáku.

V režimu "free-float", může tělo stále dělat drobné úpravy, které jsou často nepostřehnutelné. Tím zůstáváte na sedadle vyvážení a cvičíte tím navíc i velké skupiny svalů, které nejsou běžně při sedavém zaměstnání zapojovány. To přispívá k mobilitě, prospívá metabolismu dolní části zad a aktivaci celé tělo. Není-li již funkce "free-float" žádoucí, uživatel uzamkne jednoduše sedák v rovné pevné poloze nastavením páky.

Nastavení výšky a náklonu pomocí páčky pod sedadlem. Základna je pochromovaná s měkkými kolečky pro tvrdé podlahy jako standard. Plynový píst je možné pro optimální pracovní polohu přizpůsobit výšce uživatele. Většina sedlových židlí může být vybaveno nožním aktivátorem, opěradly a dalším příslušenství.

- Kompaktní konstrukce židle je ideální v místech, kde je omezený prostor.
- Tvarované opěradlo tvoří kolem bederní oblasti podporu, které poskytuje naprostou svobodu pohybu horní části těla.
- Sedák a opěrák jsou namontovány na mechanismu samostatných pružinových válců pro nezávislé ovládání sedadla a opěradla.
- Support Chair je dodáván s 5 letou zárukou.

Ergonomie
Správný sed a držení těla znamená udržovat páteř v přirozeném tvaru písmene S s rovnoměrným rozložením hmotnosti a bez bolestivé a poškozující komprese na vaše bederní disky.
Dobré držení těla uvolňuje napětí v oblasti krku, ramen i zad. To zlepšuje dýchání, trávení i krevní oběh.

Varianty:

6100 - Koženka, standartní barvy, chrom 22 937.- Kč s DPH

 6200 - Koženka, spec.barvy, chrom 24 484.- Kč s DPH

6000Kůže standartní barvy, chrom  24 484.- Kč s DPH

Nezávazná poptávka produktu