Perfect Saddle Lite Advanced

Parametry

Výrobce Support design (Švédsko)
CENA: 19 457,- Kč s DPH
CENA: 16 080,- Kč bez DPH

PERFECT Saddle je stolička ve tvaru koňského sedla. Umožňuje posed s rovnoměrným rozložením tělesmé váhy a tím podporuje plynulý krevní oběh. Umožňuje správné držení těla a je vhodná pro ty, kdo chtějí zmírnit únavu při dlouhém sedavém zaměstnání.


Perfect Lite Advanced  má měkké sedlo s uzší plochou a speciální zónou uprostřed minimalizující nepříjemný tlak. Bylo navrženo speciálně podle mužské anatomie s uzším sedákem který umožňuje uživateli sedět s nohama blíže k sobě. Nastavení výšky a náklonu pomocí páčky pod sedadlem. 
Základna je pochromovaná s měkkými kolečky pro tvrdé podlahy jako standard. Plynový píst je možné pro optimální pracovní polohu přizpůsobit výšce uživatele. Většina sedlových židlí může být vybaveno nožním aktivátorem, opěradly a dalším příslušenství.

- Kompaktní konstrukce židle je ideální v místech, kde je omezený prostor.
- Tvarované opěradlo tvoří kolem bederní oblasti podporu, které poskytuje naprostou svobodu pohybu horní části těla.
- Sedák a opěrák jsou namontovány na mechanismu samostatných pružinových válců pro nezávislé ovládání sedadla a opěradla.
- Support Chair je dodáván s 5 letou zárukou.

Ergonomie
Správný sed a držení těla znamená udržovat páteř v přirozeném tvaru písmene S s rovnoměrným rozložením hmotnosti a bez bolestivé a poškozující komprese na vaše bederní disky.
Dobré držení těla uvolňuje napětí v oblasti krku, ramen i zad. To zlepšuje dýchání, trávení i krevní oběh.

Varianty:

2800 - Koženka, standartní barvy, chrom 19 457.- Kč s DPH

 3311 - Koženka, spec.barvy, chrom 21 923.- Kč s DPH

2700Kůže standartní barvy, chrom  21 923.- Kč s DPH

Nezávazná poptávka produktu