Perfect Saddle Lite

Parametry

Výrobce Support design (Švédsko)
CENA: 18 525,- Kč s DPH
CENA: 15 310,- Kč bez DPH

PERFECT Saddle je stolička ve tvaru koňského sedla. Umožňuje posed s rovnoměrným rozložením tělesmé váhy a tím podporuje plynulý krevní oběh. Umožňuje správné držení těla a je vhodná pro ty, kdo chtějí zmírnit únavu při dlouhém sedavém zaměstnání.


Perfect Lite  vám umožní dlouhodobě udržet správné držení těla a minimalizuje tak rizika opakovaného přetěžování a poškození zad. LITE má měkké uzší sedlo, které umožňuje uživateli sedět s nohama blíže k sobě. Sedlo židle je speciálně navrženo tak, aby splňovalo ergonomické požadavky žen.

Nastavení výšky a náklonu pomocí páčky pod sedadlem. Základna je pochromovaná s měkkými kolečky pro tvrdé podlahy jako standard. Plynový píst je možné pro optimální pracovní polohu přizpůsobit výšce uživatele. Většina sedlových židlí může být vybaveno nožním aktivátorem, opěradly a dalším příslušenství.

- Kompaktní konstrukce židle je ideální v místech, kde je omezený prostor.
- Tvarované opěradlo tvoří kolem bederní oblasti podporu, které poskytuje naprostou svobodu pohybu horní části těla.
- Sedák a opěrák jsou namontovány na mechanismu samostatných pružinových válců pro nezávislé ovládání sedadla a opěradla.
- Support Chair je dodáván s 5 letou zárukou.

Ergonomie
Správný sed a držení těla znamená udržovat páteř v přirozeném tvaru písmene S s rovnoměrným rozložením hmotnosti a bez bolestivé a poškozující komprese na vaše bederní disky.
Dobré držení těla uvolňuje napětí v oblasti krku, ramen i zad. To zlepšuje dýchání, trávení i krevní oběh.

Varianty:

2600 - Koženka, standartní barvy, chrom 18 525.- Kč s DPH

 3309 - Koženka, spec.barvy, chrom 21 515.- Kč s DPH

2500Kůže standartní barvy, chrom  21 515.- Kč s DPH

Nezávazná poptávka produktu