Použitá svítidla

V posledním desetiletí se potvrzuje, že jsou naše svítidla téměř nezničitelná. Naposledy jsme se o tom přesvědčili v Novém Bydžově u MUDr. Marie Novotné, která si svůj CACAN 450 EL-IN zakoupila v roce 1992. Po více než dvaceti letech jsme svítidlu provedli čištění a výměnu trubic. Svítidlo bude s plným výkonem 5 200 lux a perfektním vzhledem fungovat jistě další dlouhá léta. V dnešní rychlé době výrobci sází na obrátkový zisk a produkují výrobky s rychlou spotřebou. Naše značka naopak stále drží jako jednu ze svých priorit použití kvalitních materiálů a výrobu svítidel s dlouhou životností.

Čas od času zde budou v nabídce svítidla, která projdou servisním oddělením naší firmy a po kompletní renovaci budou se zárukou uvolňovány na trh.

Máte-li zájem o nabízená použitá svítidla, nebo o prodej svého stávajícího osvětlení, kontaktujte nás.    

zidle3.jpg

Stomatologická židle Taburett Assistant

Nabízíme použitou stomatologickou židli tmavě modré barvy. Židle byla použita při prezentaci výstavě. TOP stav, pouze vybalená z originál obalu.

Detail produktu Poptat produkt
 • labor-mini.jpg

  CACAN Labor MINI

  Menší model osvětlení laboratoře používaný především pro práci s keramikou. 

  Použito na výstavě.


  Detail produktu
 • 20151230-121001.jpg

  CACAN 450 EL-IN

  Osvědčený model CACAN 450 EL-IN. Plně funkční, nové trubice RA 95, 5000 Kelvin, intenzita 5 000 lux. Zájemci využijte kontaktní formulář.

  Detail produktu