Vyhrajte naše nejprodávanější svítidlo model CACAN T5 300 EL-IN CDP

    Takto vypadalo losování minulého ročníku soutěže :)

S potěšením jsme MUDr. Pipkovi z Písku namontovali jeho výhru. Vybral si doplňková svítidla, svítidlo CACAN 300 EL-IN a nechal si jím nahradit stávající svítidlo CACAN, které mu dobře sloužilo více než 15 let. To ostatně slouží i nadále ve vedlejší ordinaci.

    

Rozběhli jsme pokračování soutěže na rok 2017 a chtěli bychom tak pokračovat i následujících letech. Přihlaste se  na fb k účasti v následující události https://www.facebook.com/events/578424462352763/

1. Současný majitel svítidla CACAN si bude moci nechat v případě výhry vyměnit starý CACAN za nový, nebo osvětlit další pracovní místo.

2. Soutěž je také pro stomatology, hygienistky i zubní techniky, kteří svítidlo CACAN nemají, ale ví kdo jej má.

Soutěž totiž spočívá v tom, že nám pošlete na facebook, nebo na email fotografii ordinace se svítidlem CACAN. Jestli je svítidlo vaše, nebo někoho jiného není důležité. Musíte ale připojit jméno majitele svítidla. V případě, že je svítidlo vaše, máte samozřejmě výhodu a celá záležitost je pro vás otázkou minuty. V případě, že vaše není, bude to nejspíš kolega nebo kamarád. Když ani to ne, budete si muset zahrát na agenta 007 a fotografii získat tajně. To by možná nebylo tak obtížné, u fotografie ale musí být ještě krátká reference, jak je se svítidlem jeho majitel spokojený a to už budete muset projevit opravdu špiónské schopnosti.

Takže rekapitulace podmínek:)

- Umístit foto ordinace se svítidlem CACAN na náš facebookový profil , nebo zaslat na e-mail info@cacan.cz

- Do komentáře uvést jméno majitele svítidla

- Do komentáře uvést krátkou referenci majitele svítidla

- Výherce se zavazuje vyfotit a poslat ordinaci s vyhranou instalovanou světelnou soustavou

Už máme první soutěžící:

První soutěžní příspěvek od MUDr. Martin Zicha, Luhadent s.r.o. - S tímto světlem jsem velmi spokojený a určitě bych neměnil.