Blog

 • LED ve stomatologické ordinaci

   

  Autor: Bc. Michal Dudla, CACAN CZ, s.r.o

  OP lampy stomatologických souprav jsou dnes již standardně osazovány LED technologií. Stejně tak i světelné mikromotory a turbíny. V současné době se navíc nabízí možnost sjednotit veškeré světelné zdroje do jednoho homogenního celku s výhradně LED světelnými zdroji. Na trhu jsou totiž velkoplošná LED stomatologická i doplňková svítidla. Takové prostředí pak působí velmi přirozeně, poskytuje podmínky k dokonalému zrakovému výkonu a neunavuje zrak jako kombinace různých světelných zdrojů (LED, halogen, xenon, zářivky apod.)

       

   

   

  Celý článek
  27.03. 2018
 • Varování před napodobeninami

  Často se nás ptáte jaký je rozdíl mezi svítidly CACAN a jejich napodobeninami. Nejspíše přemýšlíte zdali případná úspora při nákupu levnější napodobeniny  vyváží předpokládaný kompromis.

  My Vám tuto otázku nezodpovíme, ale seznámíme Vás s některými skutečnostmi, které nejsou zřejmé z katalogů, ani o nich neuslyšíte z podmanivých projevů některých prodejců. Po této krátké instuktáži Vás už nikdo nenapálí.

   

  Celý článek
  03.11. 2016
  osvetleni
 • Vyhrajte naše nejprodávanější svítidlo model CACAN T5 300 EL-IN CDP

  Protože víme, jak rádi soutěžíte, připravili jsme pro vás napínavou soutěž o naše nejprodávanější svítidlo CACAN T5 300 EL-IN. Pro někoho to bude bojovka hodná agenta 007, pro někoho záležitost na jednu minutu. Pro koho je tedy soutěž určena a jaká jsou pravidla? Čtěte dále...

   

  Celý článek
  26.10. 2016
  osvetleni
 • laborator.jpg

  Světlo v zubní laboratoři

  S docentem MUDr. Evženem Hrnčířem, CSc. jsme se spojili, aby se jako lékař, který se zabývá pracovním a preventivním lékařstvím, vyjádřil k zátěži, jíž je při jejich práci vystaven zrak laborantů a nárokům na osvětlení jejich pracovišť.

  Celý článek
  15.10. 2016
  osvetleni
 • dasdasdasd.jpg

  MTB MUDr. Pařez - závody horských kol

  Máme pro vás ale ještě jedno překvapení a to snad nenechá chladným žádného z bikerů. Jelikož ne všichni běháte anebo běháte i bikujete, máme pro vás nefalšovaný stomatologický maraton horských kol na 27, nebo 54 km.

   

  Celý článek
  04.11. 2015
  mimopracovní eventy
 • prospekt1.jpg

  Nový katalog svítidel CACAN/D-TEC

  Připravili jsme pro vás zcela nový katalog svítidel 2015/2016, obsahující všechny dostupné modely. Disponuje novými pohledy na nabízená svítidla a jejich popis je stručný a výstižný. Potěšte se ucelenou nabídkou našich svítidel a napište si případně o zaslání katalogu na Vaši adresu na náš e-mail info@cacan.cz

  nebo využijte kontaktní formulář.

  Celý článek
  01.10. 2015
  osvetleni
 • beh-banner.jpg

  Stomatologický běh 2015 se vydařil na výbornou

  Letošní stomatologický běh zaznamenal jak nárůst účastníků, tak i zrychlení časů. Děkujeme všem, kteří na závodu spolupracovali i těm, co se ho aktivně zúčastnili.

  Celý článek
  25.04. 2015
  mimopracovní eventy
 • blog.jpg

  Světlo není jenom odstín

  Různá profesní zaměření mají rozdílné nároky na světlo a jeho charakter. Profese zubního lékaře je z hlediska světelných podmínek velmi specifická. Světelné nároky se liší i podle dalšího členění této profese. Například ortodoncie má svá vlastní specifika. Nejinak je to i v případě zubních techniků, jejichž světelné požadavky se od světelných požadavků stomatologů liší.

  Celý článek
  19.03. 2015
  osvetleni
 • sdfgh.jpg

  IDS Kolín nad Rýnem

  Navštivte nás na veletrhu IDS v Kolíně nad Rýnem. Najdete nás snadno. Jděte za světlem, nebo hledejte podle plánku halu 11.2, R NO:059

  Celý článek
  13.03. 2015
  osvetleni
 • clair.jpg

  Dynamické světlo

  Dynamické světlo jako unikátní systém, který umí napodobit denní změny teploty chromatičnosti světla, pro denní světlo tak typické.

   

  Celý článek
  21.01. 2015
  osvetleni